PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

zvezdarac  |   |  13.02.2018. 10:03

@rmpalija

To što si platio je džabe za Italiju (mada je moguće da su ti naplatili samo za vas odrasle PP jer su deca manja). Na Kopaoniku te ne bi koštalo 15% skuplje nego skoro duplo. Klub A (koji jedini ima bazen u centru osim Granda) bi te koštao u nedelji pred raspust za tih 5 dana, PP, 810 EUR (starije dete ti plaća 70% cene za odrasle).

2+3 = (malim slovima)