PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Igor  |   |  08.02.2018. 12:19

Posto vidim da se vec danima prica o kraterima na putu cisto da se i ja ukljucim. Kratera vise nema, otopio se sneg. Inace da je nako isao pre dve nedelje gore kao ja shvatili bi o cemu se radi. Put je bio katastrofalan, bukvalno, posto nije bio od snega ociscen nego se on gomilao i smrzavao i pravio kratere svakakvih velicina. Ako je neko vozio nov auto tad tamo samo mogu da ga zalim.

2+3 = (malim slovima)