PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

DraganM  |   |  04.02.2018. 10:55

Citajuci neke komentare od juce posteno se uplasih dolaska.
Medjutim put preko Brzeca sasvim dobar. Cist do asfalta do putne baze a onda sa vrlo malo snega i to celom sirinom. Putari nabacuju kamen (isao deo puta za kamionom).
Ima par udarnih rupa ali nista sto se ne moze zaobici.
Dakle, samo napred preko Brzeca, sve je ok.
Inace, pada lep sneg gore :-)

2+3 = (malim slovima)