infoKOP
NAZAD
KOMENTARI (25307)
Vesti
RADNO VREME
Kamere
Vreme
Smeštaj
LAST MINUTE
Adrenalin
Lokaliteti
Pešačenje
Restorani
PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere
Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:
Zvezdarac |
|
03.02.2018. 23:11
@ogi Ne znam zašto pišeš to što pišeš ali nije tačno da je put DO gore u tako lošem stanju. Nema nikakvih kratera. Ima ponegde nešto zaostalog zaledjenog snega mestimično ali je to smešno po pitanju bezbednosti saobraćaja. Svakako svaki vozač mora da vodi računa o uslovima puta a ne da jurca bezglavo ali to što ti pišeš prosto NIJE TAČNO. I ja govorim o stanju danas pre podne. Sad sa ovim novim snegom verujem da se nije promenila mnogo situacija jer je palo svega par cm snega. Svakako nedovoljno za neke nanose i tome slično.
2+3 = (malim slovima)