PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Zvezdarac  |   |  03.02.2018. 19:55

Daj bre ne lupajte. Put je u pristojnom stanju iz pravca Brzeća. Ne, KrusevacPut nije uradio dobar posao ali ih je priroda "spasila" i otopila sve. Danas sam otišao sa kopa i nije bilo nikakvih problema.
Zao mi je onih sto su propustili ove dve nedelje vrhunskog vremena i uslova na stazama. Jučerašnji i naročito današnji uslovi su uništili sve što je bilo dobro. Nadamo se da će zahladjenje popraviti stvar.

2+3 = (malim slovima)