PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Ptr  |   |  02.02.2018. 22:42

@Sugradjanka

I zvučiš umorno ali znam, imam takve dane i ja. Prvi status je bio polušala u smislu odsustva jer je firma moja ali sam napisao ispod - ne stignem više od ddva ili tri dana u godini da vozim. Btw moji zaposleni imaju mogućnosti, fizičke, materijalne i poslovne da isto ovo urade kad god žele za razliku od mene. C''est la vie.

2+3 = (malim slovima)