PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Miki  |   |  30.01.2018. 22:52

Slažem se za Rtanj, bili pre dve nedelje i cena je dosta velika spram usluge koja se dobija.. nastave ovako sigurno gube goste... mene i moje prijatelje su već izgubili.

2+3 = (malim slovima)