PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

no.snow.no.show  |   |  25.01.2018. 07:50

@Mika ns
Staze vrhunske, ali su imali problema sa instalacijama tj strujom na cetvorosedu, desavalo se da izvlaci na agregat po sat vremena. Tanjir radi punom parom. Pozdrav

2+3 = (malim slovima)