PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Tarzan  |   |  20.01.2018. 11:07

@Stevs
Sve pohvale za medijski sadržaj...ogroman napredak kako u tehnici, a predpostavljam i u opremi.
Da li možeš ukratko da nam "predstaviš" foto aparat(objektiv-e), dron koji koristiš.
Hvala unapred.

2+3 = (malim slovima)