PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Kokoman  |   |  18.01.2018. 16:18

@Bodo
Vama gospodine treba da skijalista Srbije daju besplatan ski pas kad ste tako veliki ljubitelj Kopaonika.Vidim da se dobro organizijete i sa velikim uzivanje.Svaka cast,vi ste pravi covek za prirodu.Pozdrav za Vas i Vasu unucicu iz Beograda.
Ps. mozda se i sretnemo na nekoj stazi.

2+3 = (malim slovima)