PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

bogi_5  |   |  17.01.2018. 16:52

@Nikk

Koji je hotel u pitanju?

@Aleksandar

Parkiraj auto na autobuskoj, tamo ima ubedljivo njviše mesta, mada mislim da bi trebao da odeš malo ranije ujutru zbog prostora. Ako si smešten u cntru, onda tu parkiraj i ne diraj do polaska. 300 din je dan, ako nisu nešto menjali. Lep provod.

2+3 = (malim slovima)