PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Markedjani  |   |  15.01.2018. 17:44

@Mladennnn
Kako sam cuo da se naplacuju te karte, odnosno da se naplata vrsi bez izdavanja racuna, jedinu vajdu od te takse za ulazak u nacionalni park ce izgleda imati ta dvojica na ulazu.

2+3 = (malim slovima)