PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

DejanVR  |   |  15.01.2018. 14:57

@NenadBG85(Andro

Na otvaranju ski sezone u decembru sam to isto pitanje postavio ljidima iz Skijalista. Odgovor je bio da su reflektore sa Malog Jezera prebacili na KGB ("Instalacije" da budem precizniji).

Pozdrev,
Dejan

2+3 = (malim slovima)