PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

amigo  |   |  13.01.2018. 08:32

Ponavljam opet, najeftinija I najbolja (siroko I male sanse da ti ogrebu auto)varijanta je parking na autobuskoj stanici I kosta 300 din. Istovaris, parkiras pa ako ti je mnogo da placas vrati se uvece pa trazi besplatni parking! Guzva za ski pas? U JAT apartmanima prodajno mesto do 3 mislim, nigde zive duse. Dobra I jeftina kucna hrana JAT apartmani, vidim I policija dolazi.

2+3 = (malim slovima)