PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Bu  |   |  12.01.2018. 20:12

Parkinga dnevnog ima koliko hoces oko Jata i konaka, uz glavni put, 24 sata parkiranja je 500din..
A automobili parkirani dole kod pancic zicare su neki dzipovi na promociji, nije bas dotle doslo da se vozi po stazama :)
Sto se tice nekulture na stazi, ja nemam nekih zamerki, mozda sam samo tolerantan..

2+3 = (malim slovima)