PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Uncle Disaster  |   |  12.01.2018. 09:26

Pozdrav dobri ljudi!
Kakva si iskustva sa skibusom, moze li se osloniti na vremena polazaka i da li je velika guzva u busu, pa je bolje za transport od vikend naselja do centra izabrati neku drugu soluciju?
Puno snega i dobrog skijanja svima!

2+3 = (malim slovima)