PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Del  |   |  08.01.2018. 23:41

Staze su se danas odlicno drzale, zaista odlicno skijanje je bilo - iako je jutros na suncanoj dolini bilo 5c vec u 8h - sneg nije popustio nimalo... veoma niska vlaznost, bez jakog juznog vetra plus oblacno vreme su sacuvali staze gotovo neverovatno... popodne se pojavio led na pojedinim delovima i to je sve... staze uopste nisu popustile, sneg nije bio tezak, nije bilo ni hupsera, a ni mnogo guzve osim na KG... kasnije popodne kada je sunce vec zalazilo staze su se opet odlicno stegle i stvrdnule - odlican skijaski dan i jedina mana je sto nema vestackog osnezavanja pretpostavljam

2+3 = (malim slovima)