PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Mladennnn  |   |  08.01.2018. 14:39

Iako nema mnogo snega, staze su odlične, dobro pripremljene.

Dvojicu lepatara sam video, ali koliko sam video tek ako neko naidje pa nema parkinga počinju sa čišćenjem. Ja sam poneo lopatu i sam sam otkopao par lopata, parkirao se i niko mi ništa nije zamerio!

Ulazak u NP se naplaćuje tek od 8h ili od pola 9, i naplaćuju samo dok im je radno vreme. pr ei posle toganema nikog na ulazu u NP kod "kapije" iznad Brzeća.

2+3 = (malim slovima)