PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

BokiP  |   |  02.01.2018. 08:56

Na Kopaoniku sam bio cele prosle nedelje, i sada sam ubebjen da se staze ne otvaraju kada vremenski uslovi dozvole vec skijalista imaju neku svoju taktiku. Hocu da kazem vremenski uslovi od prosle nedelje se nisu nista promenili, ove staze koje su se juce otvorile bile su spremne i prosle nedelje i mogle su biti otvorene.
Sram ih bilo iz skijalista, naplacuju nam punu cenu ski pasa a spremne staze ne otvaraju, cuvaju ih za neku priliku!!!
Do sada sam ih opravdavao, a sada su mi postali odvratni.

2+3 = (malim slovima)