infoKOP
NAZAD
KOMENTARI (25307)
Vesti
RADNO VREME
Kamere
Vreme
Smeštaj
LAST MINUTE
Adrenalin
Lokaliteti
Pešačenje
Restorani
PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere
Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:
Mirko J |
|
30.12.2017. 22:22
Sad sam se vratio posle 4 dana na planini... Vreme je u sredu i četvrtak bilo veoma loše, magla, jak vetar, sneg... Petak ok a danas fantastično! Snega ima dosta, staze se drže veoma dobro prepodne, a poslepodne ima nekoliko hupsera na dubokoj i doljnem delovima crvene/crne duboke i Krčmaru. Do subote praktično prazno skijalište, od danas se celi dan vidi kolona auta koja stižu u centar (gde će se oni svi parkirati neznam). Goblja, Gvozdac i Ledenica se osnežavaju već celi dan danas, i izgleda da će biti pušteni u rad za neki dan. Jednu stvar koju sam primetio je da na nekim stazama naprimer duboka ili Pančić 4c od početka dana ima vrlo puna kamenčića na stazi, iako su utabane. Meni deluje kao da kada jednom ima kamenja, onda se ništa nemoze protiv toga raditi. Jel zna neko dali za to ima neko rešenje?
2+3 = (malim slovima)