PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Skin  |   |  30.12.2017. 19:38

Pozdrav svima, više puta sam postavljao pitanja. Doputovao sam danas oko 14h na Kop, putevi prohodni i čisti. Dosta rumuna na putu i preticanje, žure kao da im je bitno da stignu 5min ispred svih. Jako loši vozači.
Prvi utisak da nije velika baš gužva.
Sve što vas interesuje ja ću se potruditi da vam odgovorim.
Još da dodam da ljudi naplaćuju karte za nacionalni park (150din) prave se ludi da daju kartu. Ali kad pomenete, oni istraumirani odmah daju.
Pozdrav svima

2+3 = (malim slovima)