PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Milos  |   |  30.12.2017. 19:27

@Aco(Android)
Za sve koji su pitali a vratio sam se pre 5 dana sa Kopa, da, za porodicni pass su potrebne sve slike. Ja sam slikao zenu i decu na mobilni i samo sam dao telefon zeni na salteru i ona je skenirala/ slikala iz galerije telefona. Mene je slikala na licu mesta i dao sam licnu kartu tako da ne morate svi zajedno na salter. To je sve iz prve ruke.Pozdrav

2+3 = (malim slovima)