infoKOP
NAZAD
KOMENTARI (25307)
Vesti
RADNO VREME
Kamere
Vreme
Smeštaj
LAST MINUTE
Adrenalin
Lokaliteti
Pešačenje
Restorani
PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere
Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:
Milos |
|
30.12.2017. 19:27
@Aco(Android) Za sve koji su pitali a vratio sam se pre 5 dana sa Kopa, da, za porodicni pass su potrebne sve slike. Ja sam slikao zenu i decu na mobilni i samo sam dao telefon zeni na salteru i ona je skenirala/ slikala iz galerije telefona. Mene je slikala na licu mesta i dao sam licnu kartu tako da ne morate svi zajedno na salter. To je sve iz prve ruke.Pozdrav
2+3 = (malim slovima)