PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Secanje  |   |  30.12.2017. 16:25

Ipak, ima nas koji smo skijali i tih davnih vremena! Tako se dobro secam Kopa sa smetovima visine 10 metara, ali i Kanina, Celam Zea, Kranjske Gore gde je radilo jedva nekoliko zica zbog manjka snega... Medjutim, to su dogadjaji koji se pamte, generalno "bela radost" obilazi Srbiju.

2+3 = (malim slovima)