PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Sanja i Brane  |   |  30.12.2017. 09:18

Vikendas@

A kazi ti nama ,koliko je tada bio Kopaonik izgradjen i jeli bilo toliko puno otpadnih voda,gostiju na Kopaoniku,automobila...
Snega takog od mtar i nesto nikad nece vise biti,jer se temperatura na Kopaoniku podigla u proseku za nekuh 5 stepeni u plusu..

Voleli bi mi svi skijasi snega puno,ali tesko tako nesto da se desi..

2+3 = (malim slovima)