PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

iggy966  |   |  25.12.2017. 12:39

Posto uskoro idem na Kop. sve nas je uplasilo prognoziranih +7, ali na srecu izgleda nece temp. preci +3 sto nije uopste strasno, znaci da sneg na stazama ce preziveti, na svu srecu;)

2+3 = (malim slovima)