PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

mm  |   |  24.12.2017. 12:08

skijanje nije bog zna sta.guzva nije velika. poprilicno mokro u 11h ,2ali u lokalu na suncanoj dolini greje sporet na drva i kamin susimo se kod ljubaznog domacina cekamo 13 h da izadje sunce -dace bog.pozdrav za sve ljubitelje najlepse planine

2+3 = (malim slovima)