PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

veljkoM  |   |  15.12.2017. 22:08

Malopre stigli na Kop, vreme je stvarno lose. Temperatura u blagom plusu i povremena sitna kisa u centru. U Vikend naselju gde smo smesteni vetar skoro pa olujni sa juga. Valjda ce sutra od podne da sve okrene na drugu stranu.

2+3 = (malim slovima)