infoKOP
NAZAD
KOMENTARI (25307)
Vesti
RADNO VREME
Kamere
Vreme
Smeštaj
LAST MINUTE
Adrenalin
Lokaliteti
Pešačenje
Restorani
PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere
Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:
nemanja kop |
|
14.12.2017. 14:16
Dragane provalili sistem ovi iz ss ja sam uvek skijao poludnevnu i bilo mi je isplativije nego da uzmem odma za 5-6 dana ali sad kad racunam uzeo 5 dana odjednom ili 5 poludnevnih izadje me na isto ,stare su to lisice, i jos nesto skupljao sam kartice od ski pasa svoje kao neki hobi i lopovi stave 500 din depozit nekada 200 mi nije bilo tesko im dati da mi ostane kartica ali od prosle godine mislim sramota
2+3 = (malim slovima)