PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

nemanja kop  |   |  14.12.2017. 14:16

Dragane provalili sistem ovi iz ss ja sam uvek skijao poludnevnu i bilo mi je isplativije nego da uzmem odma za 5-6 dana ali sad kad racunam uzeo 5 dana odjednom ili 5 poludnevnih izadje me na isto ,stare su to lisice, i jos nesto skupljao sam kartice od ski pasa svoje kao neki hobi i lopovi stave 500 din depozit nekada 200 mi nije bilo tesko im dati da mi ostane kartica ali od prosle godine mislim sramota

2+3 = (malim slovima)