PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Hrkljus  |   |  14.12.2017. 10:57

Valjda ce da otvore Duboke sled.nedelje ako padne malo snega. Bice minusa, bilo bi lepo da se za 110 evra ski pasa dobije nesto vise od KG,MK i par staza na Pancicu.A pretpostavljam nece biti ni guzve.

2+3 = (malim slovima)