PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

branislav b  |   |  10.12.2017. 10:28

@ cika kure

Odete na sajt Nacionalnog parka Kopaonik i pokupite broj telefona i adresu. Nazovete ih da Vam daju broj žiro računa na koji treba da uplatite 250 dinara za godišnju kartu za ulazak u NP Kopaonik. U kovertu ubacite kopiju uplatnice, izvod iz katastra ili potvrdu za plaćen porez za Vašu vikendicu i papir sa registarskom oznakom vozila kojim ćete ulaziti u NP. Pošaljete im ovo navedeno i za 2-3 dana Vam stigne na kućnu adresu markica (god. karta za ulazak u NP koja važi do 12.2018.) koju zalepite na šajbnu.

2+3 = (malim slovima)