infoKOP
NAZAD
KOMENTARI (25307)
Vesti
RADNO VREME
Kamere
Vreme
Smeštaj
LAST MINUTE
Adrenalin
Lokaliteti
Pešačenje
Restorani
PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere
Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:
Mare NS |
|
09.12.2017. 17:45
Stigao u petak u 10h na salterima jedan radnik na 200 ljudi sramota za ski centar ljudi se guraju cekao ski pas sat ipo .. Staze rade al je velika guzva isto se ceka jako slaba organizacija svuda ovi iz skijalisra kao uspavani kao da nisu ocekekivali da pocne sezona ili da ce biti snega . Sve u svemu sramota za organizaciju i mali broj staza i sve totalno nesredjeno . A Kopaonik kao planina prelepa . Velik pozdrav
2+3 = (malim slovima)