PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Ridji  |   |  07.12.2017. 19:12

Danas da iz snova za skijanje, staze odlične, jeste KG kasnije pušten u rad ali zato su Mali Karaman i obe Duboke osnezavane celog dana. Za MK pretpostavljam da će od sutra biti otvoren, a za Duboke navijam tokom vikenda. Iz ugla staza sve pohvale za SS, ali zato oko skipasa sramota... Ovo pišem samo kao mali review, inače ništa nije moglo da pokvari uživanje u Kopaoniku, skijanju i ovakvom danu.

2+3 = (malim slovima)