PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

shush  |   |  07.12.2017. 17:08

Gledam ovaj Stevsov filmic, stvarno je carobno gore!
Medjutim na polovini, na onom kadru sa pancica gde se vide novi hoteli, nisam mogao da se ne zapitam da li se zna koliko se povecao broj kreveta u zadnjih 4, 5, 6 godine ovog divljanja?
>:(

2+3 = (malim slovima)