PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

halapa  |   |  07.12.2017. 08:03

@Mika ns(iOS) bravo majstore morao sam ovo da napišem sve je čvoek rekao u svom postu.
@Ridji hvala ja na kop dolazim organizovano busom istovari nas i kad završimo pokupi nas a i kad sam sa familijom dolazio kolima snalazio sam se za parking jer ako izdvojimo pare za skijanje mislim da 300 din.za kola dnevno nije skupo,to su dva piva točena u Rtnju.
Pozdrav.

2+3 = (malim slovima)