infoKOP
NAZAD
KOMENTARI (25307)
Vesti
RADNO VREME
Kamere
Vreme
Smeštaj
LAST MINUTE
Adrenalin
Lokaliteti
Pešačenje
Restorani
PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere
Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:
halapa |
|
07.12.2017. 08:03
@Mika ns(iOS) bravo majstore morao sam ovo da napišem sve je čvoek rekao u svom postu.@Ridji hvala ja na kop dolazim organizovano busom istovari nas i kad završimo pokupi nas a i kad sam sa familijom dolazio kolima snalazio sam se za parking jer ako izdvojimo pare za skijanje mislim da 300 din.za kola dnevno nije skupo,to su dva piva točena u Rtnju.Pozdrav.
2+3 = (malim slovima)