PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

dragan s  |   |  06.12.2017. 09:31

Sto se tice parkinga na autobuskoj je bilo 300 din za 24 sata i izlazis i ulazis kad hoces? Dosta mesta da se rasiris od drugog auta ako ne zelis da te neko ogrebe opremom, vratima, lopatom. Pravac tamo pa posle dodji uvece i preparkiraj negde za dzabe ako ti je puno da placas? Meni odgovara placanje, cuvar je tamo u kucici i sanse da me neko ocese su male.

2+3 = (malim slovima)