PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Fikre  |   |  05.12.2017. 21:01

Neka gruvaju topovi nek se prze dzokovi:)
Vidim bas gruvaju na Dubokoj i Malom Karamanu.Po mojoj proceni Mali Karaman ce se pustiti za opening.Mozda cak i Duboka.Takodje je vrlo moguce otvaranje Krcmara u periodu izmedju 15-20 decembra.
Pozdrav za sve Infokopovce srecno sutra:)

2+3 = (malim slovima)