infoKOP
NAZAD
KOMENTARI (25307)
Vesti
RADNO VREME
Kamere
Vreme
Smeštaj
LAST MINUTE
Adrenalin
Lokaliteti
Pešačenje
Restorani
PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere
Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:
Nenad91 |
|
05.12.2017. 18:48
@Mladja04Na kopu nema zvanicnog parkinga, ima samo nezvanicni parking servis poznatiji kao "udruzenje nezavisnih lopatara". Niko fakticki ne zna njihovu prav(N)u pozadinu ali da budemo iskreni - neko mora da izlopata onaj sneg do kog ne moze da pridje grtalica, samo bi bilo lepo kada bi se ti lopatari "ozvanicili"Odgovor na pitanje je - ako nemate parking mesto u sklopu hotela onda je jedini nacin da parkirate kao I svi negde uz ulicu, a posto to spada u reon gorepomenutog udruzenja onda trebate da platite njima tipa 1500-2000din za 6 dana parkinga (inace traze 3000 I vise ali nikako ne dajte toliko, 2000 max)E sada imam jednu tajnu kako da izbegnete lopatare I parkirate za dzabe - dodjite na kop uvece izmedju 19-22, njih vise nema na ulici a dosta ljudi je vec otislo posle skijaskog dana tako da ima dooosta mesta, cak I u centru kod konaka, za dz.
2+3 = (malim slovima)