PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Ucha  |   |  05.12.2017. 16:12

Ne znam zasto ste Mljadi dali minuse , a covek lepo postavio pitanje. Evo, i mene interesuje gde je najbolje parkirati se za ski opening , a i inace kada su velike guzve. A mozda ni tada parking nije problem, ali mi to ne znamo.

2+3 = (malim slovima)