PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Pufta  |   |  02.12.2017. 21:11

Opalice sneg pre ili kasnije. Koliko vidim od skijalista po Evropi, deo Slovenije i Austrije je dobro prosao, ne racunam glecere i skijalista preko 3 000m.Ovo ostalo mrsavo.
Doduse, gledamo te modele kako obecavaju, pa onda kad dodju, padne 5 do 10cm i na prognozi nikako da vidim ono "umeren" ili "jak sneg". Bolje i da ne pise sneg.

2+3 = (malim slovima)