PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Kresoja Bil  |   |  02.12.2017. 15:06

Topovi počeli da pevaju kaćušu, Pančić polaz i žirafe, kao noćas se očekuje novi nalet snega, a meni se čini da se izvedruje. Uglavnom biće potrebnog minusa za veštaka. Mislim da ima dovoljno vremena do otvaranja da debelo pokriju staze, a već od četvrtka sunce sa minusom. Pa, idealno.

2+3 = (malim slovima)