PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Fikre  |   |  02.12.2017. 12:20

Pazite ovako nisam strucnjak,ali postoje 2 objasnjenja zasto ne rade topovi.
1)Prognoza za kop mozda ne obecava i onda mozda se ne isplati
2)Mozda iz SS imaju nekih problema.
Ali sta god da je u pitanju znam da ce se naci resenje.
Pozdrav za sve infokopovce!
Uživajte:)

2+3 = (malim slovima)