PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Tijanin fan  |   |  02.12.2017. 11:39

Vec godinama nema onog snega koji je padao pre recimo 8, 9 godina, secam se u Januaru idemo na Zabljak dva metra snega, metar minimum, powder najlepsi, freeride kakav sad mozemo samo da sanjamo, nazalost zadnjih godina, gledamo prognoziramo po ceo dan hoce li pasti 10 cm snega, tuzno

2+3 = (malim slovima)