PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

kliker-np  |   |  29.11.2017. 13:13

Bas je steta ako nepuste Mali Karaman za ski opening,jer bez pustanja te zicare bice nezamisliva guzva u centru. Koliko toliko se rastereti pustanjem malog karamana.. Prosle godine je bio pusten a uslovi nista bolji nisu bili.. Nerazumem

2+3 = (malim slovima)