PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Miksaa  |   |  27.11.2017. 23:09

Ja ne znam sad da li je realno da u Dimitrovgradu padne 16cm snega pritom padajuci na temperaturi od 0c dok na kopaoniku temperatura je u konstantnom debelom minusu i pada sneg a visina sneznog pokrivaca je 11cm..

2+3 = (malim slovima)