PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

freerider  |   |  27.11.2017. 19:43

@Nenad91: koliko kontradikcija u jednom postu ;) kazes kako skijas pola sata na stazi a 6 van staze a posle kako skijas jedan a vozis se zicom 6 sati. I kakvo je to offpiste skijanje na karaman grebenu ;)

Predlozicu ti da skijas u martu ako skijas van staze, mnogo vise snega, nema guzve a rade sve staze.

I da ne bune zabune, na ovom sajtu postoji tacna arhiva koja pokazuje na odredjeni dan koje zice su radile:

https://goo.gl/aDKxS6

ako se unese na primer 25 decembar 2016 vidi se da su radile: Krst, Malo Jezero, Pancicev vrh, Duboka I, Karaman Greben, Mali karaman, Karaman, Duboka II, Masinac.

31 decembra 2016 su proradile jos: Suncana dolina, Marine vode, Knezevske bare, Krcmar.

Dakle za novu godinu prakticno nisu radile samo Gobelje i Gvozdac (Bele Reke ne racunam).

2+3 = (malim slovima)