infoKOP
NAZAD
KOMENTARI (25307)
Vesti
RADNO VREME
Kamere
Vreme
Smeštaj
LAST MINUTE
Adrenalin
Lokaliteti
Pešačenje
Restorani
PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere
Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:
lesa |
|
27.11.2017. 19:42
Iskreno, namerno nisam pisao o drugim skijalištima po Evropi jer to ne treba da nas interesuje, bar je to najlakše, odeš na net, odabereš skijalište i vidiš šta radi od staza, tu nema nogo nauke, ali o tome bi mogli mnogo da raspravljamo. Mi ovde ipak pričamo o Kopu, za nas je najbliži i realno najjeftiniji, ali sada šta da uradimo da ONI skapraju da mi ipak nismo budale. Nije problem ni cene ski pasa, pošto obično kada na početku sezone ne rade mnoge staze i ski pas je jako jeftin. Ali neću bre jeftin ski pas, hoću da puste više staza i žica, da mogu ko čovek da se skijam, a ne da se smaram na Karamanu i eventualno Pančiću. kada bi se ovde malo manje prepucavali, a više vršili pritisak na NJIH možda bi ipak razmislili da zaposle nekoliko profesionalaca, pa bar za jednu sezone, čisto da vide kako se to radi tamo gde se od skijanja uzima ozbiljna lova. Siguran sam da ONI bar ponekad čitaju ovaj forum, ko zna možda im upali neka lampica ako ih dovoljno budemo smarali....
2+3 = (malim slovima)