PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

aleksandar nsg  |   |  27.11.2017. 16:42

@lesa
Čini mi se da si se prepoznao kako napadaš nekoga.
U drugom postu si uglavnom napisao sve kako jeste. Lično sam nekoliko puta postavio vrlo sličan post a da bi trebalo tako da se radi kako kažeš može svako da se uveri ako ode do Austrije na skijanje. Ja samo nisam za to da okrivljujemo nekog da nije uradio dovoljno čak i ako je uradio više nego što je trebalo da se uradi. A za to vreme policija i lopatari stoje zajedno na ulazu u centar pritom policiju nije briga šta lopatari rade. I nije tačno da većina staza nije radila do kraja januara nego su već u decembru radile čini mi se sve osim Gobelje.

2+3 = (malim slovima)