infoKOP
NAZAD
KOMENTARI (25307)
Vesti
RADNO VREME
Kamere
Vreme
Smeštaj
LAST MINUTE
Adrenalin
Lokaliteti
Pešačenje
Restorani
PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere
Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:
Pufta |
|
27.11.2017. 12:37
Da ne mracim,ali lesa i ridji su verovatno u pravu. Da rokne snega kao u Niseku, pre NG tesko da ce da proradi bilo sta sem centra. Necu da pametujem mnogo jer je za ekonomsku isplativost nekog projekta potrebna opsezna analiza. Verujem, doduse, kad bi decembar dozvolio, da bi sa malo vise staza(Krcmar, C.i crv.Duboka),SS bile svakako u plusu, a i svi koji se bave usluznim delatnostima. Naravno, uz dobar marketing i cenovnu politiku.
2+3 = (malim slovima)