PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

m1k1  |   |  25.11.2017. 19:46

@Vuk Vucko

verujem da bi spremali, koliko je moguce. Ni jedno skijaliste nema sredstava da sredjuje sve staze odjednom, ni mehanizacije, ni mugucnosti da se sve osnezava, tako da bi se i dalje krenulo sa uobicajenim pa bi se polako sirilo

2+3 = (malim slovima)