PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

aleksandar nsg  |   |  24.11.2017. 19:42

Prošle godine za Ski-opening je bilo odlično skijanje što se tiče vremena i staza. Da je bila gužva, bila je, ali vreme je bilo odlično. Ako i ove godine bude kao prošle, ja se neću žaliti. :)

2+3 = (malim slovima)